22 cze Wizyta studyjna – ” W rytmie slow. Świętokrzyskie poza szlakiem”
W dniach 16-18 czerwca br. odbyła się podróż studyjna pod hasłem: ” W rytmie slow. Świętokrzyskie poza szlakiem. W 3-dniowej wizycie zorganizowanej przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego wzięli udział podróżnicy i blogerzy, a jednocześnie przewodnicy turystyczni, autorzy książek i przewodników i profesjonalnych sesji fotograficznych, a także laureaci kilku edycji Mistrzostw Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.
Podczas wizyty studyjnej odwiedziliśmy wspólnie miejsca nieoczywiste w regionie świętokrzyskim, te mniej znane, ale bezcenne perełki historyczne i przyrodnicze, a także najnowsze atrakcje:
Ogromne podziękowania dla uczestników naszej wizyty za wspaniałą atmosferę, mnóstwo inspiracji i ciekawych opowieści :
Zadanie publiczne pn.: „Kampania promocyjno-informacyjna turystyki zrównoważonej w Województwie Świętokrzyskim pn. „W rytmie slow. Świętokrzyskie poza szlakiem” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową 2026.0027/0294/UDOT/DT/BP/JK z dnia 15.05.2026.