22 cze Świętokrzyskie na festiwalu „Odlotowa Małopolska”
Świętokrzyskie poleciało do Małopolski! Za nami wyjątkowe dni pełne kolorów, emocji i niezapomnianych wrażeń w Gródku nad Dunajcem i Piwnicznej.
Na zaproszenie Małopolskiej Organizacji Turystycznej wzięliśmy udział w 6. edycji Festiwalu „Odlotowa Małopolska” – wyjątkowym wydarzeniu, które połączyło piękno podniebnych pokazów z promocją turystycznych skarbów regionów. Podczas festiwalu w Piwnicznej-Zdroju wraz z naszym mobilnym kinem – kapsułą 5D zabraliśmy uczestników w niezwykłą podróż po atrakcjach województwa świętokrzyskiego. Na stoisku promocyjnym zachęcaliśmy odwiedzających do odkrywania naszego regionu, dzieląc się inspiracjami i materiałami prezentującymi najciekawsze miejsca, wydarzenia i propozycje wypoczynku. Podczas wydarzenia rozdaliśmy mnóstwo folderów, map i przewodników, inspirując turystów do odkrywania naszych wyjątkowych miejsc.
Nie mogło nas zabraknąć również balonowych emocji! Balon Świętokrzyskie pięknie prezentował się na tle kolorowych konstrukcji, przyciągając wzrok uczestników i przypominając, że nasz region również ma wiele powodów, by wznieść się wysoko. Festiwalowe emocje wzniosły się jeszcze wyżej dzięki spektakularnym lotom balonów ! Szczególną dumą napawa nas sukces naszego balonu Świętokrzyskie – pilotujący go Dawid Długosz zajął I miejsce w grupie pucharowej. Gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia! Podczas uroczystego zakończenia festiwalu zarząd Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego reprezentowała Pani Alicja Redlich-Michalska. Serdecznie dziękujemy organizatorom Małopolskiej Organizacji Turystycznej i KRAKOW BALLOON TEAM za zaproszenie, świetną organizację i możliwość wspólnego tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia !

